Anna Lissewska - psychoterapia - kontakt

Bezpośredni kontakt z Anną Lissewską w sprawie prowadzonej przez nią terapii, superwizji, konsultacji dla firm i instytucji a także konsultacji i psychoterapii online: kontakt@psychoterapia-lissewska.pl

Uwaga! Z tego adresu nie są udzielane odpowiedzi na pytania osobiste.

Numer telefonu do gabinetu: +48 875677047
Pod tym numerem znajduje się automat zgłoszeniowy, gdzie można zostawić wiadomość.
Jeśli numer jest długo zajęty, znaczy że właśnie prowadzone są z niego rozmowy z pacjentami do godziny 20.00. Ponieważ automatyczna sekretarka w gabinecie nie jest odsłuchiwana codziennie, jeśli zależy Państwu na szybkim kontakcie, lepiej napisać wiadomość na adres e-mail. Zawsze udzielana jest odpowiedź, jeśli jej Państwo nie otrzymujecie, oznacza to, że wiadomość nie dotarła.

Cennik - psychoterapia, zarówno w gabinecie jak i on line, jest płatna. Cena za sesję ustalana jest po konsultacjach. Na oddzielnej stronie znajdziecie Państwo CENNIK, w którym podane są ceny konsultacji.

Osoby, które chcą umówić się na konsultację z Anną Lissewską w gabinecie w Warszawie (Saska Kępa lub Ujazdów), proszone są o kontakt (patrz wyżej). W Warszawie konsultacje odbywają zazwyczaj co dwa miesiące, w czwartek lub piątek przed drugim weekendem.

Osoby, które chcą umówić się na konsultację w gabinecie w Olecku proszone są o wiadomość (patrz wyżej) w celu wymiany numerów telefonu do bezpośredniego kontaktu. Gabinet mieści się przy ul. 1 maja, dokładny adres zostanie podany przy umawianiu spotkania. Uprzejmie prosi się o nie przychodzenie do gabinetu bez umówienia, gdyż może to zakłócić prowadzoną w nim psychoterapię.

Widok z ulicy